Adrese:
869 Homestake Court
Castle Rock, Colorado 80108
USA
Tālrunis:
+1.303.660.3678


E-pasts:
info@sentegra.com

 


Sentegra's meWallet® sistēma ir paredzēta ātrai, vienkāršai un drošai (Ultra-Secure™) mobilo elektronisko darījumu veikšanai, biļešu un kuponu iegādei/dzēšanai, medicīnas datu uzglabāšanai un pārnesei, personu identifikācijas sistēmām.

meWallet® sistēma ietver sevī centrālo serveri ar "mākoņa" programmatūru, vietējo serveri ar programmnodrošinājumu, lietojumprogrammu saskārnes karšu pieņemšanas termināliem, mājas lapām un interfeisu pakalpojumu sniedzējiem.

idGadget™ portatīvās ierīces, kuras pašreiz ir patentēšanas stadijā, nodrošina NFC darījumu iespējas, kāmēr nav pieejami NFC telefoni.Šīs ierīces arī piedāvā drošas (Ultra-Secure™) un interaktīvās darījumu un autentifikācijas iespējas bankām (t.sk. arī internetbankām) un tirgotājiem.

Lai būtu pārliecība, ka jums tiek piedāvāta labāka elektronisko darījumu un autentifikācijas sistēma,Sentegra sadarbojās ar pasaules vadošajiem elektronisko darījumu tehnoloģiju piegādātājiem.

Mēs sadarbojamies ar:
Maksājumu apstrādes kompānijām
Bankām
Biļešu tirgotājiem
POS termināļu ražotājiem
NFC termināļu ražotājiem
Mobilo tālruņu ražotājiem
Mobilo sakaru operatoriem

Ja Jūs interesē sadarbība ar Sentegra, lai nodrošinātu savus klientus ar mūsu absolūti labākiem elektronisko darījumu risinājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums.

 

 
meWallet secure cloud server system
Sentegra idGadget Devices
   

   
Partner with Sentegra
   


   © 1999 - 2011 Sentegra
   Visas Sentegra tehnoloģijas šobrīd iziet patentēšanas procesu.
   Mājas lapas izstrāde un uzturēšana JBS Group.

Mājas lapa  Mūsu priekšrocības  Risinājumu piemēri  Produkti   Jaunumi  Blogi  Kontakti